Blog

جای بوفه در خانه کجاست؟

جای بوفه در خانه کجاست؟ احتمالا یکبار حداقل به این سوال فکر کرده‌اید و به جواب کمک کننده ای نرسیده اید. قبل از بررسی کردن مکان مناسب قرار دادن بوفه ها، چیزی که مهم است، توجه به نوع بوفه است که باید با بقیه لوازم منزل هارمونی داشته باشد. برای مثال اگر از بوفه‌هایی با سبک کلاسیک یا سلطنتی استفاده می‌کنید، قطعا برای اینکه بوفه در خانه نما داشته باشد باید با مبلمان و وسایل کلاسیک یا سلطنتی ست شوند.

اگر به دنبال جای مطمئنی برای سفارش لوازم چوبی هستید، کارگاه چوب سلطان، درست همان گزینه است. این تولیدی درواقع یک کارگاه ماهر و کاربلد محصولات چوبی با کیفیت می ‌سازد است.

جای بوفه در خانه کجاست؟

بوفه چوبی سلطنتی مدل کاملیا

از مبل هایی که در کارگاه سلطان تولید می ‌شود می توان مبل سلطنتی، مبل کلاسیک و مبل دسته چوبی و مبل استیل را نام برد. هرکدام از این محصولات به سبک خاصی طراحی شده اند که باعث شده خیلی منحصر به ‌فرد باشند. محصولات این کارگاه به دلیل کیفیت زیاد کلاف خام که دارند، بسیار پرفروش هستند.

جایگزین بوفه در خانه

قبل از فکر کردن به اینکه جای بوفه در خانه کجاست؟ به این نکته توجه کنید که بوفه را متناسب با سبک منزل و چیدمان خود درنظر بگیرید و بین این دو یک تعادل و هماهنگی برقرار کنید. علاوه بر این می توانید رنگ بوفه را با سایر وسایل خانه ست کنید تا نمای بیشتر و زیباتری به خانه بدهید.

مبل سلطنتی چوبی مدل برگذار

مبلمان سلطنتی مدل برگذار

میز ناهارخوری یکی از انواع وسایل شیکی است که در کنار بوفه بسیار شکیل و زیبا می شود. صنایع چوب سلطان، میز ناهارخوری سلطنتی و میز ناهارخوری کلاسیک را با انواع مدل های مختلف و کلاف خام باکیفیت مانند ست مبل و میز ناهارخوری و کنسول تولید می‌ کند و به مشتریان عزیز عرضه می کند.

جای بوفه در خانه کوچک

اینکه بدانید جای بوفه در خانه کجاست؟ خیلی موضوع مهمی است؛ زیرا اگر در جای نامناسبی قرار داده شود امکان دارد فضای زشت و محیط شلوغی را به وجود بیاورد که صورت خوشی ندارد. جای بوفه در خانه کوچک به‌طور دقیق مشخص نیست و جای مخصوصی ندارد که خیالتان بابت آن راحت شود و بیشتر به سلیقه و نوع قرارگیری وسایل بستگی دارد. ولی می‌توان با به کار بردن چند ترفند بوفه را در بهترین جای ممکن قرار داد. در ادامه این را خواهیم گفت.

میز ناهارخوری سلطنتی چوبی مدل کاملیا

میز ناهارخوری سلطنتی مدل کاملیا

یکی از بخش‌های مهم خانه، اتاق خواب است. برخی از افراد فکر می کنند که اهمیت دادن به اتاق خواب مانند اتاق نشیمن مهم نیست، اما دکوراسیون اتاق را باید دقیقا مثل بقیه جاهای منزل با دقت و وسواس انجام داد. کارگاه چوب سلطان با تولید انواع سرویس خواب سلطنتی و سرویس خواب کلاسیک  و پک کامل سرویس چوب عروس با کلاف خام مرغوب، زیبایی را به اتاق خواب هدیه می دهد.

بوفه را کجای خانه بگذاریم؟

همان‌طور که قول دادیم می‌خواهیم در این بخش ترفندهایی را برای جای بوفه در خانه کجاست؟ بگوییم که حتما برایتان مفید و کابردی خواهد بود. می‌دانید که بوفه‌ها مدل‌های متفاوتی دارند و از جنس‌های مختلفی تولید شده اند. کاربرد اصلی بوفه‌ها برای نگهداری ظروف زینتی و با ارزش و لوازم دکوری است. اما واقعا جای بوفه در خانه کجاست؟

آینه و میزکنسول چوبی مدل برگذار

آینه و میزکنسول سلطنتی مدل برگذار

علاوه بر وسایل چوبی مبل و تخت خواب و ست مبل و میز ناهارخوری ، کارگاه چوب سلطان وسایل دیگری مثل: میز کنسول میز تلویزیون و ویترین را هم تولید می‌ ‌‌کند. این محصولات کیفیت کلاف خام بالایی دارند و توانسته اند مشتریان زیادی را جذب کند.

بهترین جای بوفه در پذیرایی

نزدیک میز ناهارخوری یکی از بهترین جاهایی است که بوفه می‌تواند قرار بگیرد؛ زیرا بیشتر افراد ست‌های غذاخوری باارزش و گران‌قیمت خود را داخل بوفه نگهداری می‌کنند و با وجود نزدیک بودن بوفه به میز ناهارخوری، دسترسی به ظروف راحت‌تر است و بهتر می‌توان آن ها را جابه جا کرد و را تناسب را در بوفه به وجود آورد.

صنایع سلطان انواع کلاف خام مبل و کلاف خام میز ناهارخوری و کلاف خام سرویس‌خواب و کلاف خام کنسول را با مرغوب ترین متریال مانند کلاف خام میز تلویزیون و کلاف خام ویترین تولید می‌کند و در به مشتریان عرضه می کند.

آینه و کنسول کلاسیک چوبی مدل ورونا

آینه و کنسول مدل ورونا

بوفه کجای پذیرایی باشد

بوفه کجای پذیرایی باشد
بین مبلماندر آشپزخانه
 بین میز ناهارخوری و مبلمانکنج و کنار دیوارها
بین دو پنجرهدر پذیرایی و نشیمن های بزرگ

یکی دیگر از جاهایی که مناسب قرار دادن بوفه است، بین مبلمان است. درواقع اگر سبک مبل و بوفه یکسان باشد، این نوع قرارگیری خیلی چشم‌گیر و شیک می شود. می‌توانید برای زیباتر کردن فضا، بوفه را بین یک مبل تک نفره و کاناپه قرار دهید.

بین میز ناهارخوری و مبلمان هم یکی دیگر از جاهای مناسب براق قرار دادن بوفه و ویترین است. البته بوفه نه به مبلمان می‌چسبد و نه به میز ناهاخوری، بلکه دقیقا بین این دو قرار می‌گیرد تا محیط را شلوغ نکند.

شاید جالب باشید بدانید که بوفه را حتی در آشپزخانه هم قرار می‌دهند. این نوع چیدمان باعث می‌شود هم آشپزخانه شکل بهتری به خود بگیرد و هم دسترسی به ظروف داخل بوفه راحت‌تر شود.

بوفه کنار تلویزیون

یکی دیگر از بهترین جاها برای گذاشتن بوفه، کنج و کنار دیوارهاست. زمانی که بوفه را در گوشه دیوار قرار می‌دهید، وسایلتان بیشتر به چشم می‌آیند و رخ بهتری دارند. علاوه بر این می‌توانید حالت بوفه را در گوشه دیوار کمی کج بگذارید.

میز کنسول مدل سیلور

کنسول کلاسیک مدل سیلور

محل قرار دادن بوفه در پذیرایی

بین دو پنجره ایده خوبی برای قرار دادن بوفه است اگر بوفه و آینه کنسول شما باهم ست هستند می‌توانید برای زیبایی بیشتر آن‌ها را در دوطرف پنجره قرار دهید.

هرکسی بپرسد بهترین جای بوفه در خانه کجاست؟ باید بی درنگ پاسخ داد: در پذیرایی و نشیمن های بزرگ. این مدل بوفه‌ها نباید در خانه های کوچک قرار بگیرند؛ چون فقط باعث می‌شوند محیط خانه شلوغ و نامرتب به‌ نظر برسند و حتی وسایل دیگر، آن طور که باید نمی توانند زیبایی خود را نمایان کنند.

جای بوفه در پذیرایی کوچک

اگر به بوفه علاقه دارید ولی خانه شما کوچک است، می توانید از بوفه های مدرن و کوچک که طراحی های ساده و مینیمالی دارند هم استفاده کنید تا هم تغییر مثبتی در فضا ایجاد کنید و هم فضای خانه شلوغ نشود. همچنین می توانید از بوفه های آینه ای برای خانه های کوچک استفاده کنید. این بوفه ها باعث می شوند فضای خانه بزرگ تر نشان داده شود و طوری به نظر می‌رسد که هیچ فضایی اشغال نشده است.

بوفه چوبی مدل برگذار

آینه و میز کنسول مدل برگذار

جای کنسول در خانه کجاست

تا اینجا تقریبا یاد گرفتید که جای بوفه در خانه کجاست؟ و چطور باید آن را بچینید. در این بخش به بررسی مدل های مختلف بوفه می‌پردازیم. بوفه‌ها در 4 مدل اصلی: کلاسیک یا سلطنتی، مدرن، فانتزی و کوتاه تولید می شوند. مدل‌های کلاسیک و سلطنتی تاج دار هستند و منبت کاری دارند. این نوع بوفه ها برای سبک خانه های کلاسیک و سلطنتی است و باعث ایجاد یک فضای فوق‌العاده شیک می شود.

آینه و میز کنسول کلاسیک چوبی مدل سیلور

آینه و میز کنسول کلاسیک مدل سیلور

جای ویترین در منزل

ویترین های مدرن معمولا طراحی و ظاهر متفاوت‌تر و خاصی دارند. طرح بوفه مدرن اغلب ساده است و بعضی از مدل‌های آن، شیشه و درب ندارند. جای ویترین مدرن کنار مبلمان مدرن است تا هماهنگی بین آن ها برقرار باشد. بوفه های کوتاه یک مدل بوفه با ارتفاع کم است که در دو مدل بی کشو و با کشو تولید می شود. مناسب ترین جای ویترین در منزل، در خانه کوچک یا فرورفتگی های دیوار است.

جای بوفه در فنگ شویی

بوفه های فانتزی دارای تنوع بی شماری از طرح و رنگ هستند و همین ویژگی باعث شده بتوان از آن ها در جاهای دیگر به غیر از پذیرایی هم استفاده کرد. جای بوفه در فنگ شویی بسیار مهم است . برای مثال می‌توان آن‌ها را در اتاق یا کنار اپن قرار داد. حتی از آن ها به عنوان کتابخانه هم می شود استفاده کرد.

مبل کلاسیک چوبی مدل سیلور

مبل کلاسیک مدل سیلور

نتیجه گیری

در این مقاله سعی داشتیم با گفتن ترفندهای کاربردی به شما نشان دهیم که جای بوفه در خانه کجاست؟ همان طور که دیدید، بوفه جای مشخصی در خانه ندارد و جای آن را باید مطابق سلیقه و دکور وسایل منزل تعیین کرد. از قرار دادن بوفه در پذیرایی های کوچک خودداری کنید تا فضای خانه شلوغ به نظر برسد و درصورت تمایل از بوفه های کوچک استفاده کنید. به طورکلی بوفه برای فضاهای بزرگ مناسب تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟