Blog

مدل چیدمان آینه و کنسول در پذیرایی

اصول چیدمان اینه کنسول دارای قواعد خاص خودش است که با رعایت آن ها می توانید بهترین دیزاین را برای منزلتان طراحی کنید. البته اضافه کردن کمی سلیقه هم می تواند در چیدن آن بسیار موثر باشد. به صورت کلی چیدمان کنسول یک موضوع مهم در طراحی داخلی است و استفاده بسیار زیادی برای افراد خانه دارد.

اصول چیدمان اینه کنسول چوبی مدل کاملیا

آینه و میز کنسول مدل کاملیا

وقتی که قصد دارید مبل یا یک وسیله چوبی برای منزلتان خریداری کنید، قطعا دنبال یک کارگاه یا مغازه ای هستید که از کیفیت کارشان مطمئن باشید. چوب سلطان همان جایی است که دنبالش هستید.

این کارگاه کارشان تولید محصولات چوبی باکیفیت است. مبلمان هایی که در کارگاه سلطان تولید می ‌شود ائم از: مبل سلطنتی و  مبل کلاسیک و مبل دسته چوبی و مبل استیل است. هرکدام از این محصولات سبک خاصی از طراحی را دارند که باعث شده خیلی منحصر به ‌فرد باشند. محصولات این کارگاه به خاطر کیفیت بالای کلاف خام، طرفداران زیادی دارد .

آینه و میز کنسول چوبی مدل برگذار

آینه و میز کنسول مدل برگذار

انواع چیدمان آینه کنسول چیست ؟

اصول چیدمان اینه کنسول چندین روش دارد. هرکدام از این روش ها بسته به سلیقه و نحوه چیدمان وسایل دیگر می تواند برایتان کارآمد باشد. در ادامه چند نوع از انواع چیدمان اینه کنسول را بررسی می کنیم:

انواع چیدمان آینه کنسول
چیدمان معمولیچیدمان زاویه‌ای
چیدمان پذیراییچیدمان مدرن

کارگاه وسایل چوبی سلطان، انواع میز ناهارخوری سلطنتی و میز ناهارخوری کلاسیک را با انواع مدل ها تولید می‌ کند و در اختیار مشتریان گرامی قرار می ‌دهد.

کنسول چوبی مدل ورونا

کنسول کلاسیک مدل ورونا

چیدمان معمولی

اصول چیدمان اینه کنسول در این نوع چیدمان کنسول را در امتداد دیوار قرار داده و با تزئین اطراف و روی آن، ظاهری شیک و ساده ایجاد کنید.

چیدمان زاویه‌ای

کنسول را در یک گوشه اتاق قرار داده و به همراه آینه‌ها و دیگر وسایل دکوری، فضای جذابی بسازید.
کارگاه سلطان انواع مدل های مختلف سرویس خواب سلطنتی و سرویس خواب کلاسیک با کلاف خام مرغوب تولید می کند و زیبایی را برای اتاق خواب شما به ارمغان می آورد.

آینه و میزکنسول چوبی مدل برگذار

آینه و میزکنسول سلطنتی مدل برگذار

چیدمان پذیرایی

کنسول را در نزدیکی ورودی اتاق قرار داده و با گذاشتن وسایل دکوری روی آن و استفاده از آینه‌های مناسب، اولین دیدار با مهمانان را دلچسب کنید.

چیدمان مدرن

اصول چیدمان اینه کنسول در این نوع چیدمان از کنسول‌هایی با طراحی مدرن و جدید استفاده کنید و با قرار دادن لوازم تزئینی روی آن، تزئینش کنید. همچنین می توانید کنسول را با رنگ‌های متناسب ترکیب کنید و فضای زیبایی ایجاد کنید.

مبل سلطنتی چوبی مدل برگذار

مبل سلطنتی مدل برگذار

علاوه بر وسایل چوبی مبل و سرویس خواب و میز ناهارخوری و … که پیش تر نام بردیم، صنایع سلطان وسایل چوبی دیگری مثل: میز کنسول و ست مبل و میز ناهارخوری استیل و سلطنتی  و ست مبل و میز ناهارخوری کلاسیک  را هم تولید می کند. این وسایل به دلیل برخورداری از کلاف خام عالی، مشتریان زیادی دارند.

چیدمان کنسول در پذیرایی چگونه است ؟

دانستن اصول چیدمان میز کنسول پذیرایی برای زیبایی نشیمن نیاز است. چیدمان کنسول در پذیرایی می‌تواند از نقش مهمی برخوردار باشد و به دکوراسیون این فضا جذابیت و کاربردیت بیشتری ببخشد. در ادامه، چند ایده برای چیدمان کنسول در پذیرایی آورده‌ایم:

چیدمان کنسول در پذیرایی
چیدمان معمولی
چیدمان مدرن و انعطاف‌پذیر
چیدمان مرکز توجه
چیدمان با کتابخانه
چیدمان تابستانی

تولیدی سلطان کلاف خام مبل، کلاف خام میز ناهارخوری، کلاف خام سرویس‌خواب و کلاف میز تلویزیون را با کیفیت بی نظیر تولید و به مشتریان گرامی عرضه می‌ کند.

آینه و کنسول کلاسیک چوبی مدل ورونا

آینه و کنسول مدل ورونا

چیدمان معمولی

اصول چیدمان اینه کنسول در ان نوع چیدمان کنسول را در دیوار اتاق قرار داده و می‌توانید یک آینه بزرگ در بالای آن قرار داده و با قرار دادن وسایلی نظیر گلدان‌ های زینتی ، شمعدان ‌ها یا قاب ‌های عکس اطراف آن را زیباتر کنید.

چیدمان با کتابخانه

اگر از یک کنسول بزرگ و با قفسه‌های قابل استفاده برخوردار هستید، از آن برای قرار دادن کتاب‌ها و آیتم ‌های دیگر استفاده کنید. این شیوه چیدمان به شما امکان نمایش وسایل مختلف و ایجاد حس زنده ‌نگه داشتن فضا را می‌دهد.

چیدمان مدرن و انعطاف‌پذیر

از کنسول‌ هایی با طراحی مدرن و ساده استفاده کنید که تناسب خوبی با سبک دکوراسیون پذیرایی شما داشته باشند. همچنین می توانید از آینه ‌های بزرگ و طراحی‌ های منحصر به فرد برای افزودن زیبایی به فضا استفاده کنید.

میز کنسول مدل سیلور

کنسول کلاسیک مدل سیلور

چیدمان مرکز توجه

کنسول را به عنوان مرکز توجه برجسته کنید. از طریق لوازم تزئینی مناسب، این قسمت را به عنوان نقطه ‌ای که چشم مهمان‌ ها به آن جذب می‌ شوند، پررنگ کنید و در راس دید قرار دهید.

چیدمان تابستانی

اگر در فصل تابستان هستید، از رنگ‌های روشن‌تر و گل و گیاهان خوش رنگ برای چیدمان کنسول استفاده کنید تا حس تازگی و شادابی را به پذیرایی بدهید.

همچنین، مهم است که ابعاد اتاق و کنسول را در نظر بگیرید تا اصول چیدمان اینه کنسول انتخابی شما مناسب و هماهنگ با فضای موجود باشد. هدف اصلی در چیدمان کنسول، ایجاد فضایی زیبا، منظم و با احساس کلاسیک و یا مدرن است که با سلیقه شما و همچنین سبک دکوراسیون پذیرایی سازگاری داشته باشد.

آینه وکنسول سلطنتی مدل کاملیا

کنسول سلطنتی

اصول چیدمان آینه کنسول در اتاق خواب

اصول چیدمان اینه کنسول در اتاق خواب می ‌تواند به عنوان یک وسیله کاربردی و زیبا، فضای خواب شما را تکمیل کند. اینجا چند ایده برای چیدمان کنسول در اتاق خواب آورده‌ایم تا با آگاهی از اصول چیدمان اینه کنسول در منزل و اتاق خواب بتوانید چیدمان مناسبی داشته باشید:

چیدمان آینه کنسول در اتاق خواب
چیدمان ساده و مینیمال
چیدمان کنسول به عنوان کتابخانه
چیدمان کنسول به عنوان میز آرایشی
چیدمان با رنگ‌های آرام

چیدمان ساده و مینیمال

اگر اتاق خواب شما کوچک است، از یک کنسول با طراحی ساده و کم حجم استفاده کنید. این کنسول را در کنار تخت خواب یا در کنار دیوار قرار داده و از آن برای قرار دادن لامپ خواب، گلدان‌های گل یا آیتم‌ های دکوراتیو استفاده کنید.

میز کنسول چوبی مدل ورونا

میز کنسول مدل ورونا

چیدمان کنسول به عنوان کتابخانه

اگر اتاق خواب شما فضای بیشتری دارد، از یک کنسول با قفسه‌ های بیشتر استفاده کنید و در آن کتاب ‌ها، وسایل شخصی و لوازم تزیینی را قرار دهید.

چیدمان کنسول به عنوان میز آرایشی

اگر اتاق خواب شما فضای مخصوصی برای آرایش ندارد، می ‌توانید کنسول را به عنوان میز آرایش استفاده کنید. از آن برای قرار دادن لوازم آرایشی هایتان استفاده کنید و یک آینه مناسب برای آن تهیه کنید.

چیدمان با رنگ‌های آرام

انتخاب رنگ ‌های آرام و ملایم برای کنسول، به ایجاد احساس آرامش در اتاق خواب شما کمک می ‌کند.

آینه و میز کنسول کلاسیک چوبی مدل سیلور

آینه و میز کنسول کلاسیک مدل سیلور

مهم است که چیدمان کنسول با سبک دکوراسیون اتاق خواب شما هماهنگ باشد و فضایی آرام و دلنشین را برای استراحت به شما هدیه دهد. همچنین به این نکته هم توجه کنید که کنسول به طور کامل مسیر راه رفتن شما را در اتاق مسدود نکند. بنابراین آن را در محل مناسبی قرار دهید.

جزییات خرید میز کنسول

قبل از یادگیری اصول چیدمان آینه کنسول در منزل باید نکات قبل از خرید را بلد باشید تا کنسول خوبی بخرید. نکات زیر برای خرید میز کنسول می‌تواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید:

جزییات خرید میز کنسول
اندازه و ابعادکیفیت
طراحی و سبکقیمت

آینه وکنسول سلطنتی مدل کاملیا

کنسول سلطنتی مدل کاملیا

• اندازه و ابعاد

مطمئن شوید که اندازه و ابعاد میز کنسول با فضای موجود در اتاق یا مکانی که می‌خواهید آن را قرار دهید، سازگار است. میزی که نه زیاد بزرگ و نه بسیار کوچک باشد، انطباق بهتری با فضای شما خواهد داشت.

• طراحی و سبک

انتخاب طرح و سبکی که با دکوراسیون اتاق یا محل مورد نظر شما هماهنگ باشد، مهم است. آیا مایل به خرید میز کنسول مدرن، کلاسیک، سلطنتی یا مینیمال هستید؟ برای ایجاد تناسب در دکوراسیون، به این مورد توجه کنید.

• کیفیت

از میز کنسول های با کیفیت و مرغوب استفاده کنید تا طول عمر آن طولانی‌تر باشد و بیشتر از آن استفاده کنید.

• قیمت

مقایسه قیمت‌ها و انتخاب میزی که با بودجه شما سازگار است، مهم است. بهتر است ارزش محصول را با قیمت آن مقایسه کنید.
در نهایت، قبل از خرید میز کنسول، به دقت جزئیات محصول را بررسی کنید و از فروشنده یا تولیدکننده سوالات لازم را بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که انتخاب درستی دارید.

چیدمان مبل و آینه کنسول

بهترین مکان برای چیدمان اینه کنسول؛ پذیرایی است. مرکز پذیرایی شما، نقطه کانونی پذیرایی و محل قرارگیری تلوزیون نیز بهترین مکان‌های پیشنهادی برای چیدمان مبلمان‌ها است، با توجه به سبک و متراژ پذیرایی‌تان پیشنهاد می‌کنیم یکی از این چند نقطه را برای قرار دادن مبل خود انتخاب کنید‌.

چیدمان روی کنسول چوبی

کنسول چوبی را می‌توان با انواع ‌اکسسوری‌های شیک مدرن، سنتی یا متناسب با سبکِ دیگر تجهیزات خانه دیزاین کرد. زیباترین چیدمان‌ها روی کنسول چوبی استفاده از آینه و شمعدان‌های متناسب با سبک آینه است. چنانچه قصد استفاده از آینه را ندارید، استفاده از یک تابلو فرش زیبا و تابلوهای شیک و درخور فضای خانه، روی میز یا دیوار بالای کنسول بهترین پیشنهاد است. همچنین شما می‌توانید با استفاده از گلدان، شمع‌ و دکوری‌های متناسب با دکوراسیون روی کنسول را چیدمان کنید.

چیدمان کنسول کلاسیک

تجهیزات کلاسیک حالتی سلطنتی دارند؛ یعنی مشابه این دو سبک طراحی می‌شوند با این تفاوت که نقش‌و‌نگار در سبک کلاسیک کمتر استفاده می‌شود. برای چیدمان کنسول کلاسیک بهترین است به سراغ دکوری‌های فاخر مانند شمعدان‌های نقره، برنز و برنج بروید. روی کنسول را می‌توان با یک‌ آینه قابدار کلاسیک یا یک تابلو فاخر دیزاین کرد.

چیدمان داخل کنسول عروس

برای اینکه بهترین چیدمان را برای کنسول عروس انجام دهید باید ابتدا سبک و مدل کنسول را مشخص کنید؛ آنگاه با توجه به آن از اکسسوری و دکوری‌های هماهنگ برای چیدمان آن استفاده کرد. چنانچه کنسول از سبک سلطنتی، استیل یا کلاسیک بود از وسایل گران قیمت و رنگ‌های فاخر مانند طلایی و نقره‌ای با جنس برنج، مس و نقره استفاده کنید. کنسول عروس سبک مدرن چیدمان راحت‌تری دارد، چون می‌توانید از وسایل ساده و مینیمال برای دیزاین آن استفاده کنید.

چیدمان کنسول مدرن

کنسول مدرن ظاهری بسیار شیک در عین سادگی دارد. احتیاج به فضای کم، جذابیت و طراحی مینیمال از ویژگی‌های کنسول مدرن هستند. روی کنسول مدرن را می‌توان با یک آینه دارای قاب ساده یا اینه‌ای با برش متفاوت دیزاین کرد. شمع‌های مدرن و یک گلدان ساده با چند شاخه گل روی کنسول مدرن، زیبایی و جلوه این مدل کنسول را چند برابر می‌کند.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی اصول چیدمان اینه کنسول در منزل پرداختیم و گفتیم برای یک چیدمان عالی باید یک سری موارد را رعایت کنید تا فضای منزلتان زیبا شود. برای مثال باید به متراژ منزل، اصول چیدمان دیگر وسایل و رنگ لوازم منزل دقت کنید تا هماهنگی را در فضای خانه به وجود بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟