نمایش 1–8 از 74 نتیجه

آینه و میز کنسول سلطنتی مدل 911

قیمت اصلی 130,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 110,000,000 تومان است.
افزودن به سبد خرید

کلاف خام سرویس خواب چه خصوصیاتی دارد؟

کلاف خام سرویس خواب یا اسکلت اولیه تخت خواب باید به گونه ای باشد که بتواند متناسب با ابعاد کلاف خام تخت خواب وزن کافی را تحمل کند. اتصالات کلاف باید مناسب و محکم باشد، مواد اولیه مناسبی برای ساخت آن انتخاب شود. متریال ساخت یک سرویس خواب باید متناسب با طراحی آن باشد. جنس و طراحی یک تخت خواب چوبی خام دو نفره با یک نفره و کودک و نوجوان متفاوت است.

سرویس خواب سلطنتی مدل کاملیا

سرویس خواب سلطنتی مدل کاملیا

نئوپان، ام دی اف، میله های فلزی، چوب از جمله مواد اولیه ساخت تخت خواب می باشد که می تواند از یکی یا ترکیبی از آنها در ساخت محصول مربوطه استفاده شود.

سرویس خواب چوبی سلطنتی مدل برگذار

سرویس خواب سلطنتی مدل برگذار

کلاف خام مبل چگونه باشد بهتر است؟

برای ساخت کلاف خام مبل، باید اول شکل و اندازه های اسکلت مبل روی کاغذ و یا نرم افزار طراحی شود. در طراحی اسکلت خام مبل تناسب آن با ارگونومی بدن مهم است. بسته به سبک و مدل مبل، طراحی و ساخت و متریال اسکلت آن متفاوت است. مبلهای راحتی، چوب خام مبل با فوم و روکش پوشیده می شود.

مبلمان سلطنتی مدل کاملیا

مبلمان سلطنتی کاملیا

مبل استیل و مبل سلطنتی و مبل کلاسیک، چوب خام مبل با روکش پوشیده نمی شود، بلکه با طرحهای منبت کاری تزئین می گردد. چوب خام مبل مدرن متناسب با طراحی آن می تواند پوشیده و یا بیرون از کار باشد. در مبل و ست مبل و میز ناهارخوری جهت تحمل بار، طبق قوانین استاتیک و مقاومت خرپا هایی در کار طراحی و تنظیم می گردد.

مبلمان کلاسیک مدل شهرزاد

مبل سلطنتی طرح کلاسیک مدل شهرزاد

کلاف خام کنسول را از چه می سازند؟

کلاف خام کنسول می تواند چوبی، ام دی اف، نئوپان، فلزی باشد. در ساخت میز کنسول اول مدل و اندازه های میز روی کاغذ ترسیم می شود. متریال مناسب جهت ساخت میز انتخاب می شود. سپس کلاف میز کنسول به صورت اسکلت اولیه ساخته می شود. سپس کلاف با ورق های چوبی، ام دی اف، نئوپان، شیشه یا فلزی پوشیده می شود.

آینه و کنسول مدل کاملیا

میز اینه کنسول مدل کاملیا

کلاف خام میز ناهار خوری

کلاف خام میز ناهارخوری بستگی به سبک ویترین مدرن، کلاسیک، سلطنتی طراحی و ساخته می شود. جنس کلاف خام میز ناهار خوری بستگی به نوع طراحی، ابعاد میز ناهارخوری انتخاب می گردد.
جنس کلاف خام میز ناهار خوری ممکن است از تیرهای چوبی، ام دی اف باشد. میز ناهارخوری متناسب با طراحی آن با تخته فیبر، شیشه، آینه، میله های ضخیم و نازک و متریال دیگر پوشیده می شود.

میز ناهارخوری سلطنتی چوبی مدل کاملیا

میز ناهارخوری سلطنتی مدل کاملیا

کلاف خام مبل فرانسوی

کلاف خام مبل کویین کلاسیک و مبل مدرن و مبل سلطنتی متناسب با متریال ساخت، طراحی می گردد. کلاف خام مبل فرانسوی  نسبت به مدل سلطنتی و کلاسیک کارایی بیشتری دارد کلاف خام مبل فرانسوی طراحی ساده تری دارد.جهت مشاهده محصولات و خرید سرویس چوبی، مبل سلطنتی و کلاف بوفه، کلاف میز کنسول، کلاف اولیه تخت و کلاف خام مبل و گرفتن قیمت کلاف خام مبل فرانسوی به وب سایت چوب سلطان مراجعه نمایید.

مبل کلاسیک چوبی مدل کاجی

مبلمان کلاسیک مدل کاجی

خام فروشی جاجرود

در خام فروشی جاجرود یکی از وسیع ترین و بهترین تولیدی های کلاف خام مبل و کلاف خام سرویس خواب و کلاف خام میز ناهار خوری وجود دارد چوب راش یکی از گزینه های خوب برای ساخت کلاف خام سرویس چوبی می باشد.

چوب راش طرح زیبایی دارد، این چوب زمینه کرم رنگ مایل به قهوه ای دارد که دانه های ریز باران مانند تیره درزمینه آن دیده می شود. این چوب طرفداران بسیاری دارد و برای پاسخگویی به تقاضا و همچنین حفظ جنگلهای راش بیشتر از روکش آن که بر روی ام دی اف و نئوپان چسبانده شده است استفاده می شود.

مبل سلطنتی چوبی مدل سلطان

مبلمان سلطنتی مدل سلطان

کلاف مبل استیل جاجرود

کلاف مبل استیل جاجرود همه با چوب راش گرجستان و شمال می باشد.چوب راش شمال ایران و چوب راش گرجستان از جمله منابع تامین این چوب می باشد.انواع سرویس خواب و میز تلویزیون و میز ناهار خوری سلطنتی از جنس ام دی اف با روکش چوب راش در وب سایت شرکت تولیدی چوب سلطان عرضه می گردد. این شرکت انواع کلاف خام مبل، کلاف خام میز ناهار خوری، کلاف خام سرویس خواب ، کلاف خام کنسول را در همین سایت به فروش می رساند.

مبلمان سلطنتی مدل کاملیا

مبلمان سلطنتی کاملیا

کلاف خام مبل سلطان

کلاف خام مبل سلطان از بهترین چوب راش گرجستان با زیباترین منبت کاری در دسته و تاج و پایه های مبل و کاناپه و پایه های میز عسلی و میز جلو مبلی و صفحه میزها می باشد . این مدل کلاف خام مبل سلطان تولید چوب سلطان است شما می توانید کلاف خام مبل این مدل را هم به صورت کامل با رنگ و پارچه دلخواه خود سفارش دهید.

مبل سلطنتی مدل سلطان

عکس مبلمان سلطنتی سلطان

قیمت کلاف خام مبل سلطنتی

قیمت کلاف خام مبل سلطنتی بیشتر از کلاف خام مبل کلاسیک است . به دلیل اینکه مبل سلطنتی منبت کاری های بیشتری دارد و مقدار چوب استفاده شده در ان هم بیشتر است . شما می توانید برای سفارش کلاف خام مبل سلطنتی یا کلاف خام مبل استیل با بهترین چوب راش به سایت چوب سلطان مراجعه کنید و بعد از دیدن نمونه کارهای این تولیدی به صورت حضوری یا غیر حضوری سفارش خود را ثبت کنید.

مبل سلطنتی چوبی مدل برگذار

مبلمان سلطنتی مدل برگذار

کلاف خام مبل استیل

کلاف خام مبل استیل از انواع چوب راش و چوب افرا و چوب چنار و چوب بلوط و چوب گردو می باشد. اما بهترین چوب برای ساخت انواع کلاف خام مبل چوب راش گرجستان است که بسیار با دوام و با کیفیت می باشد. تولیدی چوب سلطان برای ساخت تمام تولیدات خود از چوب راش گرجستان استفاده می کند.

مبلمان سلطنتی چوبی مدل کاملیا

مبل سلطنتی مدل کاملیا