Blog

مبل هایی که از مد نمیفتند

مدل‌های جدید مبلمان برای آن‌هایی که قصد تعویض مبلمان خانه خود را دارند یا افرادی که تازه ازدواج کرده‌اند و دوست دارند تجهیزات خانه‌شان را طبق مد روز تهیه کنند، اهمیت دارد. سبک‌های مختلفی از مبلمان در بازار مبل وجود دارد که هیچگاه از رده خارج نمی‌شوند، مثل مبلمان راحتی، سلطنتی، کلاسیک، استیل، مدرن و مینیمال.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل سناتور

این سبک از مدل مبل‌ها همیشه و هر ساله مد هستند و به هیچ عنوان از مد نمی‌افتند. نکته‌ای که در این باره وجود دارد و بر زیبایی، نظم، هارمونی و اصولی بودن دکوراسیون تاثیر می‌گذارد، انتخاب صحیح و درست المان‌ها است. یعنی سعی کنید تمام تجهیزات خانه حتی اکسسوری و دکوری‌ها در یک سبک و تناژ رنگی هماهنگ انتخاب شوند.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل مازراتی

مبلمان جدید ۲۰۲۴

مبلمان‌های جدیدی که در سال ۲۰۲۴ تولید و ساخته می‌شوند اکثرا از جنس پارچه اعلا و باکیفیت همراه با پایه، دسته و تاج چوبی هستند. به‌عنوان مثال مبل دسته چوبی در سال جدید و مد شده و طرفداران زیادی دارد. دلیل استفاده از این دو متریال ارزش بالای چوب و دمده نشدن آن است.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل سلطان

پارچه نیز اگر از انواع جنس‌های باارزش همچون مخمل اصل باشد جلوه مبل‌ها را بسیار زیبا و منحصربه‌فرد می‌کند.
پس اگر می‌خواهید مبلمان یا حتی دیگر تجهیزات خانه‌تان مانند میز کنسول یا میز ناهارخوری از انواع جدید مبلمان‌های تولیدی سال جدید باشد، مدل و انواعی را انتخاب کنید که جنس و ساختار آن‌ها از چوب و پارچه اعلا باشد.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل الیزابت

ویژگی شاخص این دو متریال این است که حتی کشورهای برتر تولیدکننده مبلمان خارجی نیز از آن‌ها برای ساخت تجهیزات تولیدی خود استفاده می‌کنند. رنگ‌هایی که درمبلمان‌های سال ۲۰۲۴ استفاده می‌شوند رنگ‌های خنثی (طوسی، سفید، مشکی و…) رنگ‌های نود (نسکافه‌ای، شامپاینی، صدفی و بژ) و رنگ‌های گرم و تند (سبز، طلایی، ابی، آجری و…) است.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل ورونا

جدیدترین مدل‌های مبلمان

مبل‌های راحتی مدل و طرحی هستند که از سال‌های دور تا به الان و همیشه جزء جدیدترین مدل‌های مبلمان هستد که نه تنها در ایران بلکه در جهان پرطرفدار هستند.پس اگر فضای کافی در اختیار دارید و عاشق دکوراسیون راحت هستید می‌توانید مبل‌های مدل راحتی را انتخاب کنید.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل کاتالیا

مبلمان مدل مدرن، طراحی ساده، راحت و بسیار شیکی دارند. سبک مدرن به دلیل طراحی متفاوت و ساختار ساده‌ای که دارند برای افراد ساده دوست و طرفداران سبک مینیمالیسم انتخابی جدید، زیبا و به‌روز است.
ست مبل و میز ناهارخوری استیل و سلطنتی ، ست مبل و میز ناهارخوری کلاسیک نیز به واسطه طراحی و ساختار فاخر و شاهانه‌ای که دارند، همیشه در ایران از دیرباز تا به الان مد هستند و جزء سبک‌های پرطرفدار در ایران هستند.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل سیلور

مدل‌های سلطنتی متناسب خانه‌های بزرگ است. سبک مبل استیل نیز ساختاری مشابه سبک سلطنتی دارند با این تفاوت که طراحی ان‌ها ساده‌تر است. سبک کلاسیک اما برای کسانی است که خانه بسیار بزرگی ندارند و عاشق چیدمان سلطنتی هستند.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل برگذار

صنایع چوب سلطان با توجه به متراژ، بودجه و سلیقه شما هر طرح مبلی را که در نظرتان باشد، تولید می‌کند. پس هیچ نگرانی‌ای بابت فضای کوچک خانه‌تان نداشته باشید.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل کاملیا

مبل جدید ۲۰۲۴ لوکس

به نظر شما چه چیزی جلوه یک خانه و دکوراسیون ان را مجلل و لوکس می‌کند به غیر از طراحی داخلی خانه، اثاثیه و تجهیزات اصلی و بزرگ خانه جلوه یک خانه را زیبا می‌کند و سبک و مدل آن را تعین می‌کند. مبلمان جزء اثاثیه بزرگ است که سبک، مدل و رنگ آن دکوراسین و تم خانه را مشخص می‌کند.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل شهرزاد

پس اگر به ایجاد دکوراسیون مجلل و لوکس علاقه دارید ابتدا مبلمانتان را متناسب با این ویژگی تهیه کنید.واژه لوکس زمانی حاصل می‌شود که استاندارها و هماهنگی را بین جزئیات و اجزای اصلی چیدمان خانه رعایت و ایجاد کنید. برای اینکه خانه لوکسی داشته باشید ابتدا مشخص کنید چه سبک وسایلی را دوست دارید.

ست مبل و میز ناهارخوری مدل کاجی

بر فرض شما طرح‌های مبل استیل را از میان دیگر سبک‌ها بیشتر می‌پسندید و مبلمان خانه و دیگر تجهیزات بزرگ و اصلی مانند سرویس خواب را از همین سبک و مدل تهیه اما به مدل سرویس چوب عروس و گاها حتی میز جلو مبلی که اندازه کوچکتری دارد توجه نمی‌کنید و سبکی به دور از استیل مانند مدرن انتخاب می‌کنید، چون به خیال خود ست بودن مبل و میزناهارخوری نهایت هماهنگی اجزای خانه است.

مبلمان کلاسیک چوبی مدل ویکتریا

مبلمان کلاسیک مدل ویکتریا

دکوری‌های خانه نیز ممکن است هر تکه آن انتخاب یکی از اعضا باشد و از نوع مینیمال، مدرن، سلطنتی و… باشند. حتی امکان دارد پرده پنجره‌ها از مدل‌های جدید که اخیرا مد شده‌اند مثل مدل پانچ، باشند که هیچگونه ارتباطی با مبلمان استیل ندارند.

مبل سلطنتی مدل سناتور

مبلمان سلطنتی چوبی مدل سناتور

حتی اگر بابت این وسایل هزینه هنگفتی را متقبل شده باشید، خانه شما هیچگونه استانداردی ندارد، نمی‌توان واژه لوکس را برای این خانه به‌کار برد. بنابراین به این نکته دقت کنید و وقتی که هزینه زیادی را بابت وسایل منزل پرداخت می‌کنید، آن‌ها را طوری انتخاب کنید که بتوان بینشان ارتباطی پیدا کرد.

مبلمان سلطنتی چوبی مدل کاملیا

مبل سلطنتی مدل کاملیا

جدیدترین مدل‌های مبل

چستر، راحتی، استیل و کلاسیک ۴ مدل مبل جدید این روزها هستند که در ادامه مختصر توضیحی از مدل و سبک آن‌ها ارائه می‌دهیم:

جدیدترین مدل‌های مبلتوضیحات
راحتینشیمن مبل‌های راحتی بسیار نرم و راحت است و عموما در رنگ‌های روشن برای دکورهای مدرن و رنگ‌های گرم برای دکورهای سنتی تولید می‌شوند. جلوه‌ مبل‌های راحتی، شیک و ساده است و هیچ سختی‌ در بافت خود ندارند.
چسترمبل چستر تلفیق زیبای دو سبک متفاوت از مبلمان است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چستر حاصل ترکیب سبک مدرن و کلاسیک است.
استیلمبل استیل این روزها بسیار پرطرفدار شده است. این دسته از مبلمان فضای بسیار کمتری از انواع سلطنتی اشغال می‌کنند.
کلاسیکسبک کلاسیک بسیار شبیه سبک سلطنتی است با این تفاوت که نقش و نگار کمتری دارند و نیاز به فضای زیادی ندارند.

جدیدترین مبل امسال ۱۴۰۲

امسال مدل‌های استیل، چستر و راحتی در میان مبلمان بسیار پرفروش بودند. دلیل آن هم ظاهر شیک، ترکیب زیبای متریال و مد بودن است. مبل چستر به دلیل جلوه امروزی و شیکی که دارد بسیار مورد توجه اقشار مختلف خصوصا جوانان قرار گرفتند و تولید ان‌ها رو به افزایش است.

مبل سلطنتی چوبی مدل برگذار

مبلمان سلطنتی مدل برگذار

مدل استیل نیز جلوه مجلل و فاخری به خانه می‌دهند و در میان ایرانیان بسیار پرطرفدار هستند. تقاضا برای تولید این چند مدل مبلمان هر روزه افزایش می‌یابد و در میان خیل مدل‌ها و سبک‌ها جزء جدیدترین‌ها هستند.

مبلمان سلطنتی مدل کاملیا

مبلمان سلطنتی کاملیا

جدیدترین مبل امسال ۲۰۲۴

فعلا در اوایل شروع سال ۲۰۲۴ هستیم تا به حال از میان مبل‌های مدرن و جدید انواع چستر و از تیان مبل‌های سبو سنتی و سلطنتی، مبل استیل و در صدر این دو مدل، مبل راحتی، بیشترین فروش و تقاضا برای تولید را داشته‌اند‌. طراحی و رنگ این مبل‌ها بسته به سلیقه های متفاوت در شکل‌ها، طرح‌ها، رنگ‌ها و متریال‌های مختلف و جدید دنیا تولید و عرضه می‌شوند.

مبلمان کلاسیک چوبی مدل شهرزاد

مبل سلطنتی طرح کلاسیک مدل شهرزاد

مدل مبل جدید

مدل مبل‌های راحتی همیشه مد و جدید هستند. مبل‌های سلطنتی، استیل و کلاسیک نیز به واسطه سبک خاص و رنگ و متریال‌های مختص به خود همیشه و هر ساله جدید هستند و هیچگاه قدیمی نمی‌شوند. مدل چستر اما چند سالی است که پا به عرصه گذاشته و در حال حاضر طرفداران زیادی دارد.

مبلمان کلاسیک مدل شهرزاد

مبل سلطنتی طرح کلاسیک مدل شهرزاد

جدیدترین مدل مبل استیل

استیل نام و مدل طرح و سبکی از مبلمان است که حالتی شیک، مجلسی، فاخر و باشکوه دارند. مبل‌های کلاسیک ساختاری مشابه به سبک سلطنتی دارد اما بسیار ساده‌تر از آن‌ها طراحی می‌شوند و به نسبت به فضای کمتری احتیاج دارند. جدیدترین مدل مبل استیل، مدل‌هایی هستند که رنگ چوب و پارچه متفاوتی دارند.

مبلمان سلطنتی مدل سناتور

مبلمان سلطنتی مدل سناتور

جدیدترین مدل مبل کاناپه‌ای

در چند سال گذشته طراحی و تولید کاناپه‌ها اصولی‌تر شد، یعنی طراحان و تولیدکنندگان بزرگ همچنین گروه تولیدی صنایع چوب سلطان کاناپه‌ها را بر اساس سبک‌های مشخص تولید می‌کنند تا بر هارمونی تجهیزات خانه و دکوراسیون مشخص آن اثر منفی نگذارد. کاناپه‌های مدرن را مخصوص خانه‌های امروزی مدرن و ساده طراحی می‌کنند و کاناپه‌های کلاسیک را برای سبک‌های سلطنتی، استیل و کلاسیک عرضه می‌کنند.

مبل کلاسیک چوبی مدل کاتالیا

مبلمان کلاسیک مدل کاتالیا

جدیدترین مدل مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک در ایران بسیار پرطرفدار است. بسیاری از مردم گمان می‌کنند این سبک از مبل ویژه مردم و‌سلیقه کشور ما است در صورتی که طراح اولیه این سبک فردی ایتالیایی بوده است. زیبایی این سبک مبلمان موجب شد تا تولید و طراحی آن به سایر کشورها و ایران برسد.

تمیز کردن مبلمان کلاسیک

عکس مبلمان کلاسیک مدل کاتالیا

جدیدترین طرح مدل مبل کلاسیک، مبلی است با رنگ پارچه و چوب مجزا. حال این تفاوت می‌تواند فاحش باشد و رنگ پارچه گرم و رنگ چوب از رنگهای طبیعی چوب باشد. البته رنگ‌های نزدیک به هم نیز در اجرا روی این سبک بسیار زیبا می‌شوند.

جدیدترین مدل مبل سلطنتی

سبک مبلمان سلطنتی به تاج بلند، دسته‌های چوبی و پارچه‌های فاخر و گران‌بها با رنگ‌های درباری شناخته می‌شود. قبل‌ها اکثرا برای این سبک‌ مبلمان رنگ‌های گرم یا کرم و قهوه‌ای را انتخاب می‌کردند. در حال حاضر مبل‌های سلطنتی با رنگ‌های مجزا از هم فاخر، بیشتر فروش می‌شوند. رنگ تاج، پایه و دسته‌های این سبک از یک رنگ و رنگ پارچه از یک یا نهایتا دو رنگ انتخاب می‌شوند.

مبلمان سلطنتی مدل ورونا

عکس مبلمان سلطنتی ورونا

نتیجه گیری

مبلمان در سبک‌های متفاوت و مختلفی تولید می‌شوند و‌ هر ساله طرح، شکل، رنگ و ساختار آن‌ها بنا بر مد روز عوض می‌شوند. مطالب فوق حول مبل‌های جدید و نو سال ۲۰۲۴ میلادی و ۱۴۰۳ بود. برای اینکه بتوانید بهترین و جدیدترین مدل مبل را انتخاب کنید؛ ابتدا سلیقه خود سپس متراژ خانه را اندازه بگیرید آنگاه با توجه به مطالب مختصر فوق مناسب‌ترین مدل مبل را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟