Blog

تزیین بوفه جدید عروس

تزیین بوفه عروس جدید یک کار خلاقانه و در عین حال حساسی است. فرقی نمی کند که یک ویترین در آشپزخانه داشته باشید یا پذیرایی. چیزی که مهم است این است که باید تلاش کنید داخل بوفه همیشه زیبا به نظر برسد.

این موضوع مخصوصا اگر تازه عروس هم هستید احتمالا برایتان مهم تر است و دلتان می خواهد ظروف شیک و زیبایی داخل بوفه قرار دهید. اگر در اینکار مهارت کافی ندارید اصلا نگرانی نداشته باشید. در این مطلب قرار است تمام نکات مربوط به تزئین بوفه عروس را یاد بگیرید.

تزئین بوفه عروس

میز ناهارخوری سلطنتی ورونا

اگر شما هم دنبال افراد ماهری برای ساخت لوازم چوبی در خانه هستید، چوب سلطان همان جایی است که دنبالش هستید. این تولیدی درواقع یک کارگاه با افراد باتجربه است که تخصصشان ساخت محصولات چوبی باکیفیت است.

مبلمان هایی که در کارگاه سلطان تولید می ‌شود ائم از: مبل سلطنتی، مبل کلاسیک و مبل دسته چوبی و مبل استیل است. هرکدام از این محصولات سبک خاصی از طراحی را دارند و همین باعث شده خیلی منحصر به ‌فرد و تک باشند. محصولات این کارگاه به خاطر کیفیت بالای کلاف خام، مشتریان زیادی دارد.

مبل سلطنتی چوبی مدل برگذار

مبلمان سلطنتی مدل برگذار

تزیین بوفه عروس

در این بخش به بررسی چندین نکته درمورد چیدمان بوفه عروس و تزیین بوفه عروس می پردازیم و مراحل چیدمان ظروف را به ترتیب پیش می بریم. یکی از نکاتی که در تزئین بوفه عروس باید رعایت کنید این است که در انتخاب طبقات نهایت دقت را به کار ببرید و ظروف بزرگ تر و سنگین تر را در طبقات پایین بوفه قرار دهید.

تولیدی چوب سلطان، انواع میز ناهارخوری سلطنتی و میز ناهارخوری کلاسیک و ست مبل و میز ناهارخوری را با مدل های زیبا و کلاف خام مرغوب و درجه تولید می‌ کند و در اختیار مشتریان عزیز قرار می ‌دهد.

وقتی که وسایل سنگین در طبقات پایین باشد، ایمنی بالا می رود و امکان افتادن وسایل یا طبقات خیلی کمتر می شود.نکته بعد این است که ظروف شیک تر و زیباتری که می خواهید بیشتر جلوی چشم باشند را در طبقات بالا و مرکز بوفه قرار دهید تا به راحتی قابل دیدن باشد.

میز ناهارخوری سلطنتی چوبی مدل سناتور

میز ناهارخوری سلطنتی مدل سناتور

صنایع چوب سلطان انواع سرویس خواب سلطنتی و سرویس خواب کلاسیک با کلاف خام درجه یک مانند سرویس چوب عروس تولید می کند و زیبایی را به اتاق خواب شما می آورد.می توانید طبقه بوفه را به 3 قسمت تقسیم کنید و دو ظرفی که بلندتر است مثل: شمعدان، پارچ یا گلدان را در قسمت های کنار بگذارید و ظرف سنگین را در وسط قرار دهید.نکته آخر اینکه اگر می خواهید تزئین بوفه عروس خیلی زیباتر به نظر برسد، مدل چیدمان قرینه را روی آن پیاده سازی کنید و شک نکنید که دکور جذابی خواهد داشت.

سرویس خواب سلطنتی چوبی مدل کاملیا

سرویس خواب سلطنتی مدل کاملیا

علاوه بر میز ناهارخوری ، سرویس خواب و مبل ، صنایع چوب سلطان وسایل چوبی دیگری مثل: میز کنسول، ست مبل و میز ناهارخوری و کنسول را هم می‌‌‌‌‌سازد. این محصولات چوبی به دلیل برخوردار بودن از کلاف خام عالی، مشتریان زیادی دارند.

مراحل چیدمان ظروف در بوفه

تزئین بوفه عروس و چیدمان وسایل در آن شامل 4 مرحله است که توضیح می دهیم:

1. وسایل را از بوفه بیرون بیاورید و تمام طبقات را خالی کنید. شیشه ها را کامل تمیز کنید و گردوخاک داخلش را بگیرید. تمیزی و براقی بوفه باعث می شود وسایل زیباتر دیده شوند.

2. بوفه محلی برای گذاشتن وسایل قیمتی یا بهترین ظروفی است که دارید. بنابراین نباید تمام ظروف را داخل بوفه بچینید. بین یک تا سه دست سرویس پذیرایی و غذاخوری را بسته به ظرفیت بوفه انتخاب کنید.

3. وسایل انتخاب شده را براساس رنگ، جنس و کاربردشان تقسیم کنید. مثلا می توانید رنگ های یکسان را در یک طبقه قرار دهید یا مثلا بشقاب ها را یک جا، چای خوری، گیلاس و پارچ و لیوان را در طبقات مختلف بچینید.

ویترین چوبی سلطنتی مدل کاملیا

ویترین چوبی مدل کاملیا

کارگاه سلطان، کلاف خام مبل و کلاف خام میز ناهارخوری و کلاف خام سرویس‌خواب و کلاف خام کنسول و کلاف خام میز تلویزیون را با بهترین متریال درجه یک تولید و به مشتریان گرامی عرضه می‌کند.

4. برای تزئین بوفه عروس می توانید هرکدام از ظرف‌ها را در دسته‌بندی‌های خودشان و به صورت زیر بچینید:

چیدن بشقاب و پیش دستی ودیس در بوفه

وقتی کل بشقاب، دیس و پیش دستی ها را روی هم قرار دهید دیگر چیزی برای دیدن وجود ندارد. پس می توانید چندتا از آن ها را روی دیوار بوفه قرار دهید. برای اینکار می توانید از پایه های مخصوص استفاده کنید. دیس ها که ابعاد بزرگ تری دارند، بهتر است آن را در مرکز چیدمان قرار دهید.

آینه و میزکنسول چوبی مدل برگذار

آینه و میزکنسول سلطنتی مدل برگذار

همچنین می توانید بشقاب و پیش دستی ها را به صورت ایستاده و به ترتیب بزرگ به کوچک بچینید. در تزئین بوفه عروس، تکیه دادن بشقاب هایی که طرح و الگو دارند جلوه بسیار زیبایی دارند. اینکه چند عدد بشقاب تکیه می دهید، کاملا به طبقه بوفه و بشقاب هایتان بستگی دارد. می توانید برای ایجاد زیبایی بصری از اعداد فرد استفاده کنید و 3 تا 5 بشقاب را در بوفه بگذارید.

چیدمان پارچ و لیوان در بوفه

برای چیدمان پارچ و لیوان در تزئین بوفه عروس می توانید پارچ را در مرکز بگذارید و لیوان ها را کنار آن قرار دهید. علاوه بر این پارچ را می توانید در قسمت کنار بوفه بگذارید و لیوان ها را قرینه در دوطرف طبقه بچینید.

آینه و میز کنسول چوبی مدل کاملیا

آینه و میز کنسول مدل کاملیا

چیدن ظروف دکوری برای بوفه عروس

فراموش نکنید که قرار دادن تمام ظروف بلوری و کریستال در یک طبقه کار درستی نیست؛ چون که خود بوفه شیشه ای است و قرار دادن این ظروف کنار هم جلوه بصری ندارند. بنابراین بهتر است آن ها را لابه لای ظروف چینی قرار دهید. قرار دادن برخی از این ظروف کریستال در قسمتی که بوفه نور دارد، درخشندگی فوق العاده ای به فضا می دهد.

مبلمان سلطنتی چوبی مدل کاملیا

مبل سلطنتی مدل کاملیا

چیدمان فنجان نعلبکی در بوفه

برای تزئین بوفه عروس با چیدمان فنجان نعلبکی در بوفه می توانید نعلبکی ها را روی هم بگذارید و فنجان ها یا استکان ها را روی آن ها قرار دهید. سپس برای زیبایی بیشتر آن ها را جلوی بشقاب ها قرار دهید. می توانید قوری را بین فضای خالی بشقاب های تکیه داده شده بچینید. روش دیگر این است که نعلبکی را در وسط بگذارید و فنجان ها را دور تا دور آن بچینید و در قسمت جلوی بوفه قرار دهید.

میز کنسول چوبی مدل ورونا

میز کنسول مدل ورونا

سرویس بوفه عروس هنگام تزئین کجا قرار دهیم؟

اکسسوری هایی مثل بشقاب های دکوری، جزو وسایل دکوری سبک برای بوفه محسوب می شوند و چیدن آن ها در هر طبقه ای امکان پذیر است؛ چون تمام طبقات ظرفیت تحمل آن را دارند. اما بهتر است هنگام چیدمان و تزئین بوفه عروس، طبقات بالا را انتخاب کنید تا وسایل و اکسسوری های سنگین در پایین ترین طبقه بوفه قابل چیدن باشند.

افقی و عمودی چیدن بشقاب ها به راحت بودن شما در برداشتن و گذاشتن دوباره آن ها بستگی دارد. اگر از این وسایل و بشقاب های دکوری فقط برای مهمانی استفاده می کنید، بهتر است آن ها را به صورت عمودی و به دیوار بوفه یا یک پایه تکیه دهید.

مبلمان چوبی سلطنتی مدل ورونا

مبل سلطنتی مدل ورونا

تزیین بوفه با ظروف چینی

اگر سایز ظروف چینی با هم فرق داشتند، ترجیحا ظروف چینی کوچک را در قسمت جلو و ظروف چینی بزرگ را در پشت آن ها قرار دهید تا نمای شیک تری ایجاد شود. اما اگر به صورت روزانه از این ظروف چینی استفاده می کنید، برای برداشتن و چیدن راحت تر آن ها می توانید به صورت افقی و به ترتیب کوچک به بزرگ آن‌ها را بچینید. سپس با قرار دادن یک نوع دکور دیگر مثل یک فنجان یا استکان شیک روی بشقاب آخر، جلوه جذاب ترین خلق کنید.

آینه و میز کنسول کلاسیک چوبی مدل سیلور

آینه و میز کنسول کلاسیک مدل سیلور

نتیجه گیری

تزئین بوفه عروس یکی از کارهایی است که نیاز به حوصله، خلاقیت و سلیقه دارد. بدون شک عروس خانم ها دوست دارند یک چیدمان بی عیب و نقص و زیبا در منزلشان داشته باشند. استفاده از نکات و روش های چیدمانی که توضیح دادیم، قطعا یک بوفه با چیدمان بی نظیر را برایتان به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟